2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Chiajna
Postat 19 aprilie 2024

Tehnician identificare piese utilaje

Localizare

Chiajna

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

Experiență minima de 2 ani în domeniul echipamentelor de constructii sau agricultura.

Bune cunostinte de mecanica, hidraulica, electrica.

Cunostinte medii limba Engleza.

Cunostinte operare PC.

Abilitatea de a lucra sub proprie inițiativă.

Abilitati excelente de gestionare a timpului.

Abilitati de negociere, comunicare si relationare.

Seriozitate și corectitudine profesională; rigurozitate; punctualitate.

Candidatii din alte industrii, cum ar fi: auto, camioane, stivuitoare, pot si vor fi luati în considerare.

Descrierea jobului

Activitatea consta in:

Prelucrarea devizelor de lucru intocmite de catre tehnicieni in sensul identificarii pieselor de schimb necesare folosind aplicatiile dedicate sau desenele tehnice explodate

Ofertarea produselor

Urmărirea cererilor şi asistarea agentilor de vanzari in a identifica piesele necesare in cel mai scurt timp.

Asistare la optimizarea stocului de marfă in functie de vanzari.

Beneficii:

- Salariu competitiv

- Program lucru 8h, fara weekend-uri

- Telefon de munca, laptop

Descrierea companiei

Infiintata in urma cu 20 de ani, compania Euro Zone Com este un participant activ in piata de utilaje din Romania. In acesti ani a dezvoltat departamente de vanzari utilaje si piese utilaje, service mobil, reparatii pompe hidraulice, constructii de atasamente, obtinand parteneriate cu producatori important precum Carraro, CNH, Bosch Rexroth, etc.

Localitate

Chiajna,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Chiajna
ID: 268918960