2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 6
Postat 03 mai 2024

Tehnician Intretinere Auchan Cotroceni

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Descriere

Candidatul ideal:

∙ Studii medii sau profesionale absolvite

∙ Calificare tehnica electromecanic (Certificat ANRE constituie un avantaj)

∙ Persoana motivata, responsabila, orientata spre rezultat.

Descrierea jobului:

∙ Verifica, tine evidenta si raspunde de starea tehnica a localurilor tehnice

∙ Tine evidenta calendarului de intretinere preventiva si corectiva a fiecarei instalatii tehnice

∙ Raspunde de microclimatul magazinului si al birourilor (incalzirea si aerisirea corespunzatoare) ∙ Raspunde de accesul in magazine (functionarea usilor automate, trotuarelor rulante si portilor automate) ∙ Raspunde si intervine imediat la solicitarile telefonice de interventii accidentale in magazin ∙ Asigura interventiile tehnice accidentale fortuite pe timp de noapte

∙ Asigura suport pentru functionalitatea instalatiilor de racire,electrice, tehnice din magazinelor noi si existente ∙ Efectueaza mici reparatii in magazin, birouri si parcare

∙ Ordoneaza si efectueaza lucrarile dupa prioritate si urgenta.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 247119692