2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Galati
  5. Alte locuri de munca - Galati
Postat 01 mai 2024

Tehnician Intretinere Auchan Galati

Localizare

Galati

Descriere

Candidatul ideal

Studii medii sau profesionale absolvite

Calificare tehnica electromecanic (Certificat ANRE constituie un avantaj)

Persoana motivata, responsabila, orientata spre rezultat.

Descrierea jobului

Tine evidenta calendarului de intretinere preventiva si corectiva a fiecarei instalatii tehnice

Raspunde de microclimatul magazinului si al birourilor (incalzirea si aerisirea corespunzatoare)

Raspunde de accesul in magazine (functionarea usilor automate, trotuarelor rulante si portilor automate)

Asigura interventiile tehnice accidentale fortuite pe timp de noapte

Asigura suport pentru functionalitatea instalatiilor de racire,electrice, tehnice din magazinelor noi si existente

Efectueaza mici reparatii in magazin, birouri si parcare

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 239855345