2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori lucrari de finisare
  5. Muncitori lucrari de finisare - Bucuresti - Ilfov
  6. Muncitori lucrari de finisare - Bucuresti
  7. Muncitori lucrari de finisare - Sectorul 1
Postat 23 aprilie 2024

Tehnician mentenanta-electrician/instalator/fochist Bucuresti/Ilfov

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Candidatul Ideal:

Diploma tehnica (electrician/instalator/fochist)

Bune abilitati de comunicare si adaptare

Capacitate de reactie si dinamism

Experienta intretinere si reparatii instalatii.

Descrierea jobului:

Realizeaza operatiuni de mentenanta preventiva la instalatii sanitare, electrice si HVAC.

Responsabil de intretinerea si reparatia instalatiilor si echipamentelor din cadrul cladirilor, verificările zilnice si cele periodice.

Urmareste planul anual de mentenanta tehnica. Asigura întreținerea și funcționarea tuturor instalatiilor si echipamentelor tehnice la parametri stabiliti.

Realizeaza rond zilnic de verificare a echipamentelor si instalatiilor din site. Monitorizeaza permanent starea echipamentelor pentru respectarea valorilor admisibile.

Executa sarcinile conform programului de intretinere si interventie preventiva si corectiva.

Intervine rapid pentru repararea defectiunilor.

Supervizeaza activitatile furnizorilor in locatie.

Informeaza conducerea asupra oricarei probleme aparute in desfasurarea activitatii.

Oferta:

Contract de muncă cu toate contributiile si beneficiile aferente;

Tichete de masa, decont traport;

Plata orelor suplimentare in cazul efectuarii acestora conform legislatiei in vigoare;

Efectuarea cursurilor de electrician, instalator decontate de catre companie;

Zile suplimentare de concediu de odihna in functie de vechimea in organizatie;

Mediu de lucru sigur intr-o organizatie internationala de renume.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 259788132