2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Prahova
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Ploiesti
CTP Group
Postat 28 aprilie 2024

Tehnician Mentenanta - Salariu Net 1000 Euro

Salariu

4 800 - 5 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visaNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

     Alătură-te și tu echipei CTP Group din Ploiești!New Job!

Suntem în căutarea unuiTehnician Mentenanțăpasionat de tot ceea ce înseamnă domeniul tehnic.

 Dacă te consideri o persoană tehnică și dinamică, iti recomandam acest job daca iti doresti sa lucrezi in industria automotive. Aplica pentru această oportunitate!

    Program de lucru doar de zi (8:00-17:00 Luni-Vineri) sau in schimburi 12/24 - 12/48.Acest aspect se va discutain cadrul interviului.

    Beneficii:

  • Salariul 4800 Lei NET

  • Tichete de masă 880 lei/lună (40 lei/zi);

  • Tichete cadiu de Paște/Crăciun;

  • Prima vacanta;

  • Bonus anual;

  • Ore suplimentare plătite dublu;

  • Contract pe perioada nedeterminata;

  • Transport asigurat;

   Candidatul ideal:

  • Liceu/ școală profesională profil mecanic sau electromecanic;

  • Experienta pe un post similarminim 3 ani;

  •  Cunostinte despre functionarea sistemelor electrice, pneumatice, hidraulice, mecanice;

  • Bune abilități de comunicare și organizare;

    Responsabilități:

  • Sa analizeze defectiunile echipamentelor aflate in aria de responsabilitate si sa elimine defectiunile aparute;

  • Sa asigure intretinerea si verificarea periodica a acestor echipamente;

  • Sa verifice/respecte si sa duca la indeplinire actiunile din planul de mentenanta planificata;

  • Sa verifice acuratetea informatiilor consemnate in formularele specifice, dupa fiecare interventie efectuata asupra echipamentelor sau dupa verificarile periodice;

  • Sa completeze cu acuratete raportul de schimb si raportul de mentenanta preventiva, asigurandu-se ca toate formularele specifice sunt completate;

  • Sa transmita colegului din schimbul urmator toate informatiile necesare, sa raporteze problemele constatate nivelului ierarhic superior si sa colaboreze permanent cu colegii din productie, pentru asigurarea continuitatii productiei;

  • Sa participe la instalarea de echipamente noi si sa participe la instruirile specifice;

      Join our team! Aplica acum!

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 266862841