2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Timis
  6. Instalatori - Timisoara
Postat 29 aprilie 2024

Tehnician Service/Instalator Frigotehnist Timis

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Candidatul ideal

Studii medii (de preferință frigotehnice sau tehnice), experiență în domeniul tehnic;

Posesor carnet de conducere cat.B;

Disponibilitate pentru un program dinamic;

Dorința de afirmare în cadrul unei firme în plină dezvoltare;

Abilități de comunicare bune.

Descrierea jobului

Service pentru dozatoare de bere și vitrine frigorifice din rețeaua Heineken, Bergenbier

Reparații și întreținere echipamente frigorifice profesionale: montări, demontări, igienizări, reparații pentru dozatoare de băuturi, vitrine frigorifice băuturi și alimentare, echipamente profesionale de bucătărie.

Puneri în funcțiune echipamente profesionale frigorifice, gastronomice și aer condiționat. Asigurarea funcționării și întreținerii în condiții optime a echipamentelor din zona alocată, conform standardelor organizației.

Se oferă:contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

mașină și telefon de serviciu;

instruiri specifice activității;

salariu de bază și bonusuri lunare de activitate;

tichete de masă în valoare de 40.00 ron/zi;

spor de mobilitate;

primă de Crăciun și Paște;

primă de concediu;

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 253898086