2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sibiu
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sibiu
SC ATU TECH SRL
Postat Azi la 06:10

Tehnician Service Mentenanta Sisteme de Securitate

Salariu

4 900 - 6 050 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 29104875

Angajam personal calificat pentru lucrari de service si mentenanta sisteme de securitate ( supraveghere video, control access, automatizari porti, detectie incendiu, detectie efractie, voce-date).

Cerinte:

- experienta minima 3 ani pe un post similar;

- cunostinte tehnice temeinice;

- curs: TEHNICIAN PENTRU SISTEME DE DETECTIE, SUPRAVEGHERE VIDEO, CONTROL ACCES;

- abilitati de comunicare in relatia cu asistentul de service sau client;

- abilitati de management in relatia cu asistentul de service;

- disponibilitate pentru lucru în echipa;

- seriozitate, fara cazier;

- permis conducere categoria B;

- disponibilitate pentru lucru la inaltime (scara, nacela, etc).

Descrierea jobului

-Tip job: Full time;

-program: Luni-Vineri 09.00-17.00;

-locul de desfasurare a activitatii: pe teren-judetul Sibiu.

Responsabilitati:

- deruleaza activitati de mentenanta la sediile beneficiarilor pentru sistemele de securitat contractate (verificari periodice, curatare, reparatii, testari functionalitate, punere in functiune, etc.);

- deruleaza activitati de service la sediile beneficiarilor pentru sistemele de securitat instalate (constatare cauza defect, propune si implementeaza solutia tehnica pt. rezolvare defect, propune lista de piese de schimb, a echipamentelor si a consumabilelor);

- intocmeste rapoartele de mentenanta precum si rapoartele de service pentru interventiile efectuate;

- intocmeste facturi si chitante pentru clientii necontractuali;

- deleaga sarcini asistentului de service si verifica indeplinirea lor;

- respecta normele de SSM prevazute de lege si cele interne;

- raspunde pentru toate sculele, utilajele, aparatele, dispozitivele, uneltele pe care le are in primire.

Se ofera:

- Contract de munca perioada nedeterminata;

- Tichete de masa (card, 30 ron/zi);

- Salariu avantajos corelat cu piata muncii, in functie de nivelul de cunostinte, implicare, performanta si rezultate: 4300-5450 ron net + 600 ron (card tichete)

- Asigurare privata de sanatate dupa primele 3 luni;

- Masina si telefon de serviciu;

- Participarea la cursuri de specializare in domeniu ;

- Mediu de lucru profesional;

- Un loc de munca stabil, intr-un mediu de lucru placut, in cadrul unei firme care ofera angajatilor sai posibilitatea de a se dezvolta profesional.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 267380080