2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Bacau
  6. Altele - Bacau
Postat 27 aprilie 2024

Tehnician sisteme de securitate

Salariu

2 500 - 4 000 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 2

Compania noastra, prezentă pe piața sistemelor de securitate încă din anul 2017, angajează în cadrul departamentului tehnic, „Tehnician sisteme de securitate”. Căutăm persoane dedicate locului de muncă, deschise, flexibile, cu calități de lucru în echipă, capabile și dornice să-și ridice nivelul tehnic profesional dobândit.

Responsabilități:

Realizarea lucrărilor de cablare, instalare, punere în funcțiune și întreținere a sistemelor de securitate (sisteme de supraveghere video, sisteme de alarmă antiefracție, sisteme de control acces, sisteme videointerfon, etc.);

  • Beneficii:

    • Contract de muncă pe perioada nedeterminată;

    • Salariu motivant, în funcție de nivelul de cunoștințe;

    • Condiții de lucru ce respectă angajații și cadrul legal;

    • Posibilitate de dezvoltare profesională, instruire la locul de muncă și avansare;

    • Bonusuri de performanță;

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 249899530