2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Constanta
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Constanta
Postat 18 aprilie 2024

Tehnician Sisteme de securitate

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Responsabilități Principale:

  • Instalare și Configurare: Instalarea, configurarea și testarea sistemelor de securitate, inclusiv camere de supraveghere, control acces și sisteme de detecție a incendiilor.

  • Intervenții Tehnice: Diagnosticează și rezolvă problemele tehnice, efectuând intervenții de reparații și mentenanță planificată.

  • Actualizări Tehnologice: Rămâi la curent cu noile tehnologii din domeniul securității și asigură implementarea acestora pentru a menține un nivel ridicat de eficiență și siguranță.

  • Colaborare Echipă: Colaborează strâns cu echipa de securitate și alte departamente pentru a asigura o integrare corespunzătoare a sistemelor de securitate.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în instalarea și întreținerea sistemelor de securitate.

  • Cunoștințe solide în domeniul tehnologiilor de securitate, inclusiv camere de supraveghere, sisteme de control acces și echipamente de detecție a incendiilor.

  • Abilități excelente de rezolvare a problemelor și diagnosticare tehnică.

  • Certificări relevante în domeniul securității sau echivalente.

  • Abilități de comunicare eficiente și capacitatea de a lucra în echipă.

  • permis cat b

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și training continuu.

  • Mediu de lucru sigur și stimulant.

  • Beneficii suplimentare, inclusiv asigurare medicală și de viață.

Program:

8 ore de luni pana vineri

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 264412688