2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 1
Postat 24 aprilie 2024

Tehnician Sisteme de SECURITATE

Salariu

1 000 - 1 500 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

SBT angajeaza in cadrul departamentului tehnic un tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video, control si acces.

RESPONSABILITATI:- service si mentenanta sisteme de securitate- colaborare cu beneficiarii sistemelor de securitate;- punere in functiune sisteme de securitate;- testare si pregatire echipamente de service;- intocmirea documentatiei lucrarilor (fisa de interventie / proces verbal de predare primire, raport activitate);- realizeaza operatiuni tehnice de extindere a sistemelor de securitate existente la beneficiari (cablare, conectare)

CERINTE:- Experienta anterioara pe un post de tenician sisteme de securitate- Experienta in instalarea si programarea sistemelor de securitate- Atitudine pozitiva si tinuta ingrijita- Spirit organizat, perseverent- Gandire proactiva si preventiva- Abilitati de analiza si planificare- Atestat obligatoriu tehnician sisteme de securitate

Avantaje:- Lucru intr-o echipa dinamica- Participare la cursuri de dezvoltare - Posibilitati reale de avansare- Posibilitatea de asimilare de noi cunostinte in domeniul sistemelor tehnice de securitate

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269461632