2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 1
Postat 01 mai 2024

Tehnician Sisteme de Securitate si curenti slabi

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 32208752

Descriere

Descrierea companiei:

Integrator de solutii multi-tehnice, MIV CONSULTING IT ofera servicii integrate de pachete tehnice, pentru urmatoarele specializari: sisteme de securitate, instalatii electrice, sisteme si instalatii de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu.

Recunoscuti ca experti de incredere, suntem alaturi de clientii nostri in toate etapele unui proiect, de la proiectare la management de proiect, montaj, punere in functiune si mentenanta.

Candidatul ideal

- studii medii finalizate, de preferat de profil electro/ tehnic

- perienta in domeniu tehnic de minim 2 ani

- Curs ARTS

- persoana placuta, gandire pozitiva, usurinta in relationare

- disponibilitate pentru program prelungit

- rezistenta la stres

- buna intelegere a aspectelor tehnice specifice domeniului de activitate

Descrierea jobului

- realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate/alarmare in caz de incendiu conform proiectelor

- instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, etc)/alarmare in caz de incendiu

- activitati de service in garantie si post garantie

- verifica sesizarile clientilor si propune solutii si masuri pentru rezolvare

- intocmeste documentatia necesara fiecarei interventii (fisa de interventie / fisa de service / proces verbal de predare primire, etc)

- alte cerinte specifice activitatii, solicitate de catre superiorul direct

Beneficii:

- salariul atractiv

- prime de Paste si de Craciun

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269444065