2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Instalatori - Bucuresti
  7. Instalatori - Sectorul 2
Tema Energy
Postat 02 mai 2024

Tehnician sisteme profesionale ventilație și HVAC

Salariu

6 000 - 8 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

CANDIDATUL IDEAL:

  • Absolvent studii tehnice (scoala profesionala, liceu tehnic, etc), calificare/atestat in domeniu – constituie un avantaj

  • Experienta dе lucru cu echipamentele si sistemele de climatizare (montaj, punere in functiune, service), experienta de lucru cu beneficiari comerciali/industriali (camere tehnice, centre de date, hale industriale etc) – constituie un avantaj

  • experienta cu echipamente de climatizare profesionala pe baza de freon si/sau apa (pentru sali tehnice, Data Centere, industrie etc) reprezinta un avantaj.

  • Permis dе conducere categoria B

  • Disponibilitate pentru deplasari ocazionale in teritoriu, in functie de proiectul alocat

  • Cunostinte in domeniul echipamentelor de automatizare - reprezinta un avantaj

  • Atitudine pozitiva fata de munca si abilitati de comunicare in relatia cu clientii si cu colegii de echipa

RESPONSABILITATI:

  • Punere in functiune echipamente climatizare, mentenanta, intretinere echipamente (aer conditionat, ventilatie, climatizare, sisteme racire)

  • identifica si remediaza defectiunile de functionare a instalatiilor, inlocuieste componente specifice sistemelor de ventilatie si climatizare

  • intocmeste rapoartele specifice lucrarilor executate (service, constatari, procese verbale)

BENEFICII:

  • pachet salarial negociabil, in functie de experienta de lucru

  • bonusuri in functie de performante si de proiectele in care este implicat;

  • oportunitati de dezvoltare (cursuri de specializare periodice sustinute de producatorii de echipamente in afara tarii)

  • implicarea in proiecte importante din domeniul executiei integrate de Data Centere din Romania;

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 269493957