2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Cluj
  5. Alte locuri de munca - Floresti
Postat 25 aprilie 2024

Tehnoredactor birou notarial langa Vivo Cluj

Salariu

3 000 - 3 001 lei

Localizare

Floresti

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 41093457

BIROU NOTARIAL- BOCA ȘI ASOCIAȚII LÂNGĂ VIVO CLUJ caută o persoană pentru postul de TEHNOREDACTOR

Dorim o persoană comunicativă, hotărâtă, loială, atentă, responsabilă care să se ocupe de munca de tehnoredactare din cadrul biroului notarial Boca și Asociații

Descrierea postului :

• Redactarea proiectelor de acte notariale: declarații, procuri, contracte de vânzare-cumpărare, donație, întreținere, împrumut, ipotecă, etc

• Realizarea documentațiilor necesare întocmirii acestor acte • Verificarea și înscrierea acestor acte și a anexelor în registrele nationale

• Realizarea relației directe cu publicul într-un mod deschis, amabil și profesionist Cerințe: - studii medii/ superioare - cunostințe de tehnoredactare (Microsoft Office) - competențe de comunicare - multi-tasking și atenție la detalii - deschidere înspre munca de echipă - abilitati de organizare a muncii - orientare înspre clienți -

program biroului notarial Luni - Vineri 8 ore /zi 9 - 17

Beneficii: – salariu atractiv – lucru în echipă tânără, pozitivă, stabilă. – mediu de lucru plăcut, modern, lângă mall-ul VIVO Cluj – dezvoltare profesională CV-urile se trimit la adresa de mail

Localitate

Floresti,

Cluj

Cluj, Floresti
ID: 268876007