2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bistrita-Nasaud
  6. Muncitori constructii - Bistrita
Postat 05 aprilie 2024

Teraglass angajeaza Montatori Tamplarie PVC si Aluminiu

Localizare

Bistrita

TeraGlass reprezintă tehnologie de ultimă generație, capacități sporite de producție și o echipă de profesioniști. Ne dezvoltăm constant și avem nevoie acum de un coleg nou care să ne ajute în echipa de montaj tamplarie

 Descrierea postului:

  •  organizeaza lucrarile de montaj,

  • realizeaza pregatirea locurilor unde vor fi montate tamplariile de PVC si Aluminiu ,

  • efectueaza montajele respectand reguli specifice de lucru,

  • aplicand mecanismele independente ale tamplariilor si asigurand controlul functional al acestora dupa realizarea montajului.

Responsabilitati principale:

  • Realizeaza activitati de instalare in conformitate cu standardele de calitate si siguranta;

  • Efectueaza demontarea si transportul ferestrelor si usilor ;

  • Responsabil pentru disponibilitatea si intretinerea setului de instrumente cu care desfasoara activitati de asamblare.

Cerinte:

  •  Experienta minima pe post similar constituie un avantaj;

  •  Permis de conducere cat."B" ( optional ).

  • Sociabil, serios , rezistent la efort fizic;

Oferta:

  •  Pachet salarial competitiv

  •  Tichete de masă, cadou și cultură;

  • Transport asigurat sau decont combustibil;

  • Asigurare de viață și accidente;

  • Mediu de lucru plăcut, în cadrul unei echipe de profesioniști;

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 261327672