2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bistrita-Nasaud
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Saratel
Postat 03 aprilie 2024

Teraplast angajeaza Electrician

Localizare

Saratel

Cu o istorie de peste 120 de ani și capital românesc, TERAPLAST este cel mai mare procesator de PVC din România și unul dintre principalii producători de materiale pentru piața instalațiilor și a construcțiilor.

Descrierea postului

  • Menține funcționalitatea optimă a componentelor electrice aferente echipamentelor de producție

  • Execută lucrări de mentenanță planificată Realizează conform proiectelor instalații electrice și de automatizări

  • Remediază defectele pe liniile de extrudere, iluminat, mori, instalații de răcire

  • Reglează echipamentele electrice, electronice

  • Urmărește reducerea consumurilor de energie si materiale și îmbunatățirea a utilizării echipamentelor

    Cerințele postului:

  • Studii de specialitate / calificare electrician

  • Experiența in domeniu de preferință în secție de producție

  • Cunoștințe avansate privind scheme electrice si electronice

  • Atenție la detalii, precizie

  • Abilități de organizare și respectare a termenelor

  • Munca în echipă

    Beneficii:

  • Salariu competitiv Tichete de masa, tichete cadou, tichete de cultură

  • Transport asigurat/subvenționat Bonusuri în funcție de performanță

  • Stabilitate într-o companie românească

  • Oportunități reale de dezvoltare și promovare

  • Alte avantaje conform Contractului Colectiv de Muncă.

Localitate

Saratel,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Saratel
ID: 251702737