2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Timis
  6. Reprezentanti vanzari - Timisoara
Postat 09 aprilie 2024

Timisoara/ Angajam urgent agent de vanzari

Salariu

3 000 - 3 001 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: NecalificatComision: Salariu FixNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cerințe:

Minima Experienta in Vanzari!

Bune cunostinte MS Office (Word, Excel)

Excelente abilitati de organizare, prioritizare si planificare

Capacitate de sinteza si analiza

Spirit de echipa si abilitati de comunicare ridicate

Orientare catre clienti

Beneficii:

Pachet salarial de inceput: 3000 RON NET!

Program de lucru : 08:00-17:00 cu o ora pauza de masa

Se lucreaza luni-vineri

Perioada Nedeterminata

Responsabilitati:

· Promovarea companiei către potențialii clienți din segmentul B2B.

· Crearea și dezvoltarea unui portofoliu de clienți, precum și menținerea unei relații profesionale de lungă durată cu aceștia.

· Negocierea, întocmirea corectă a ofertelor și încheierea contractelor.

· Monitorizarea activității competitorilor principali.

· Realizarea rapoartelor periodice de activitate.

· Îndeplinirea obiectivelor din planul de vânzare.

Locatie: Timisoara/Piata Maria

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 268765959