2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Buzau
  6. Transport marfa - intern - Buzau
Postat 25 aprilie 2024

Trei Brutari - Conducator auto distribuitor la Fabrica de paine Buzau

Localizare

Buzau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendDeschis pt studentiPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 23784748/47892640

Descriere

Responsabilitati

  • Activitati de distributie si vanzare a produselor de panificatie, pe zonele alocate in judetul Buzau;

  • Program de lucru: 8h/zi intre orele: 3:00/5:00 pana la 11:00/13:00, de luni pana duminica, cu acordarea zilelor libere.

Cerinte:

  • Studii: minim scoala profesionala;

  • Permis auto, categoria B, min. 2 ani experienta;

  • Experienta in activitate de distributie - constituie avantaj;

  • Disponibilitate program de lucru incepand cu ora 3.00 dimineata, 8 ore/zi;

  • Disponibilitate efort fizic;

  • Persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii.

Beneficii Oferite

Tichete de masa, bonus de performanta, decontare transport, prime sarbatori, suport pt. evenimente speciale din viata

Persoanele interesate pot atasa un CV sau il pot depune la sediul Fabricii din Buzau, Soseaua Brailei, nr.15 zona industriala - grup Aromet.

Candidatii care nu au un CV, pot completa un formular la sediul fabricii (exista formulare disponibile la poarta fabricii).

Relatii la telefon de luni pana vineri in intervalul 8:00 - 17:00

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 167148850