2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport persoane
  5. Transport persoane - Sibiu
  6. Transport persoane - Rasinari
Resurse umane
Postat 01 mai 2024

TURSIB angajam Sofer autobuz

Localizare

Rasinari

Suntem în căutarea de persoane entuziaste și dornice să înceapă o carieră în conducerea de autobuze. Dacă aveți permis de conducere categoria D sau sunteți în procesul de obținere a acestuia și sunteți gata să învățați, vă invităm să aplicați pentru această oportunitate unică.

Ca șofer de autobuz, veți fi responsabil de transportarea pasagerilor în condiții sigure și la timp.

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria D (sau în curs de obținere);

  • Certificat de calificare profesională - CPC Persoane (sau în curs de obținere);

  • Experiență anterioară în conducerea unui autobuz sau a unui vehicul mare, constituie

Avantaj;

  • Abilități bune de comunicare și relaționare;

  • Dorința de a învăța și de a lucra în echipă;

  • Disponibilitatea de a lucra în ture variate, inclusiv weekend-uri și sărbători.

Responsabilități:

  • Conducerea în siguranță a autobuzului pe traseele stabilite;

  • Respectarea regulilor de circulație și a normelor de siguranță;

  • Întreținerea autobuzului și raportarea oricăror probleme tehnice;

  • Respectarea programului de lucru stabilit;

  • Comunicarea eficientă cu pasagerii și echipa noastră.

Ce oferim:

  • Program de formare internă completă;

  • Posibilitatea de a obține experiență în domeniul transportului public de persoane;

  • Oportunitatea de a vă folosi experiența și cunoștințele într-un mediu plăcut;

  • Posibilitatea de dezvoltare profesională în cadrul societății.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul sau să ne sunați la numarul de telefon pentru mai multe informații.

Așteptam cu interes să vă cunoaștem și să vă începeți cariera de șofer de autobuz cu noi!

Localitate

Rasinari,

Sibiu

Sibiu, Rasinari
ID: 269234280