2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Timis
  6. Reprezentanti vanzari - Timisoara
Postat 09 aprilie 2024

Urgent!! Consultant Vanzari

Salariu

3 000 - 3 001 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: NecalificatComision: Salariu FixNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cerințe:

• Minimă experiență în vânzări.

• Bune cunoștințe MS Office (Word, Excel).

• Abilități excelente de organizare, prioritizare și planificare.

• Capacitate de sinteză și analiză.

• Spirit de echipă și abilități ridicate de comunicare.

• Orientare către clienți.

Beneficii:

• Pachet salarial de început: 3000 RON NET.

• Program de lucru: 08:00-17:00, cu o oră pauză de masă.

• Lucrul de luni până vineri.

• Contract pe perioadă nedeterminată.

Responsabilități:

• Promovarea companiei către potențialii clienți din segmentul B2B.

• Crearea și dezvoltarea unui portofoliu de clienți, precum și menținerea unei relații profesionale de lungă durată cu aceștia.

• Negocierea, întocmirea corectă a ofertelor și încheierea contractelor.

• Monitorizarea activității competitorilor principali.

• Realizarea rapoartelor periodice de activitate.

• Îndeplinirea obiectivelor din planul de vânzare.

Locație:

• Timișoara, Piața Maria.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 268764870