2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Floresti
Postat 15 mai 2024

Vanzator magazin cosmetice

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Floresti

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO32465314

SC PAPILION GROUP DISTRIBUTION SRL , angajează vânzător magazin specializat in produse cosmetice si de curățenie , pentru punctele de lucru din Floresti si Cluj Napoca

Candidatul ideal

Cerințe:

  • Studiile medii constituie avantaj;

  • Experiența de lucru in domeniul vânzărilor;

  • Bune abilitați de organizare si comunicare;

  • Cunoștințe de operare PC vanzare;

  • Este orientat spre perfecționare are o atitudine pozitiva si responsabila .

  • Punctualitate , seriozitate , amabilitate si corectitudine.

Responsabilități:

  • Recepționarea corespunzătoare a produselor si mercanizarea lor, conform standardelor existente;

  • Gestionarea documentelor specifice activității din magazin si asigurarea circuitului corect al acestora;

  • Construirea si dezvoltarea relațiilor cu clienții , bazate pe standardele companiei;

  • Păstrarea ordinii si curățeniei la locul desfășurării activității .

Oferim cu drag:

  • pachet salarial motivant (fix) cu posibilitatea de câștiguri suplimentare (bonusuri/sporuri)  in funcție de contribuția personala la performantele magazinului.

  • bonuri de masa.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Floresti,

Cluj

Cluj, Floresti
ID: 269723227