2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Dambovita
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Targoviste
Postat 13 aprilie 2024

Vanzator magazin materiale pentru constructii YPC Targoviste

Salariu

2 999 - 3 000 lei

Localizare

Targoviste

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 11908567

Descriere

DESCRIERE

YPC Targoviste angajeaza vanzator cu responsabilitati de ajutor gestionar pentru magazin desfacere materiale pentru constructii.

Locatie: YPC, soseaua de centura a orasului Targoviste, str. Petru Cercel 54

Program fix:

  • Luni - Vineri: 07:30 - 16:30

  • Sambata: 08:00 - 12:00 (o data la 2 saptamani)

Cerinte:

  • Cunostinte operare calculator

  • Cunostinte intocmire documente

  • Abilitati comunicare

  • Experienta anterioara cu materiale pentru constructii constituie un avantaj

Responsabilitati:

  • Intocmirea ofertelor catre clienti

  • Intocmirea documentelor necesare

  • Aranjarea produselor in magazin si depozit

  • Receptionarea si livrarea produselor

  • Relationarea cu clientii

  • Ajutor gestionar

  • Urmarirea comenzilor

CV-urile se pot pot transmite prin platforma OLX.

Canditatii selectati vor fi contactati.

Localitate

Targoviste,

Dambovita

Dambovita, Targoviste
ID: 268971530