2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bacau
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bacau
Postat 17 aprilie 2024

Vânzător/ Vânzătoare magazin

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 4

Căutăm persoane motivate și entuziaste pentru a se alătura echipei noastre.

Dacă îți plac produsele alimentare de calitate superioară și ești o persoană orientată spre clienți, atunci te așteptăm să aplici pentru acest post.

Responsabilitati:

·         Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții,

·         Consultanța clienților referitor la preparatele proprii comercializate

·         Pregătirea zilnica a produselor proaspete cat si preparate termic, destinate vanzarii

·         Menținerea unui mediu curat în magazin,

·         Cunosti si respecti regulile sanitar- veterinare si cele de functionare specifice unui magazin cu produse alimentare

Constituie un avantaj:

·         Experienta in comertul cu preparate din carne

·         Cunostinte de gestiune primara, rotatia stocurilor.

Se ofera:

·         Contract pe perioada nedeterminata

·         Pachet salarial atractiv

·         Card de tichete de masa

·         Bonusuri in functie de realizari

Daca esti pregatit/a sa faci parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tau actualizat. Asteptam sa ne cunoastem si sa discutam detaliat.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 261666354