2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Galati
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Galati
Postat 12 aprilie 2024

Vega Hotel angajeaza OSPATAR

Localizare

Galati

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

• Profesionist, motivat si zambitor • Amabil, perseverent si orientat spre rezultate • Plin de energie, onest si modest • Pasionat si cu spirit de echipa • Prietenos, harnic, pozitiv si educat

Descrierea jobului

Daca si tu iti doresti: • Sa lucrezi intr-o echipa tanara si plina de chef de viata •• Sa fii respectat si sa respecti la randul tau • Sa faci parte dintr-o echipa de oameni profesionisti si zambitori • Sa ai un venit GARANTAT / luna + alte beneficii. Beneficii: bonuri de masa + + bonus performanta + voucher de taxi.

Cerințe:

  • Disponibilitatea pentru lucru în ture;

  • Experiența sau/și calificarea pe un post similar - constituie un avantaj;

  • Persoană îngrijită, muncitoare, serioasă, sociabilă, spirit de echipă;

  • Cu respect pentru organizare, reguli și proceduri de lucru.

Condiții:

  • Program de lucru full-time în ture;

  • Contract de muncă;

  • Concedii conform legislației;

  • O ambianță de lucru placută în spații noi și moderne;

  • Salariu integral consemnat în contractul de muncă.

Vrei mai multe detalii? SUNA la nr de telefon 0236 30 60 80, SOLICITA LEGATURA LA DEPARTAMENT RESURSE UMANE, în intervalul 09.00 - 16.00 și îți vom oferi toate informațiile !

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 268948330