2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Brasov
  6. Personal curatenie si cameristi - Brasov
Postat 02 aprilie 2024

Vila Trapez angajaza camerista

Salariu

2 800 - 3 000 lei

Localizare

Brasov

Full time

Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

CANDIDATA UL IDEAL:

Persoană dinamică, harnică, cu spirit de echipă, atentă la detalii Persoană responsabilă, conștiincioasă și punctuală,. Experientă dovedită în domeniul hotelier reprezintă un avantaj.

RESPONSABILITĂȚI:

Asigură curățarea camerelor, a spațiilor comune precum și alte încăperi, folosind echipament și soluții de curățenie adecvate .Curăță și dezinfectează băile, precum și alte suprafețe din cadrul locației Schimbă seturile de așternuturi și prosoape în cameră

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati telefonic.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268446554