2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Olt
  6. Operatori productie, confectioneri - Slatina
Recrutare Vimetco Extrusion
Postat 29 aprilie 2024

Vimetco Extrusion angajeaza marcator piese

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita munca in ture de noapteNumarul de posturi disponibile: 7

Descriere

Competente de baza:

 •      Absolvent studii medii

•       Rabdator, ordonat

•       Capacitatea de a realiza sarcini repetitive

•       Indemanare in utilizarea instrumentelor de masura si control

Responsabilitati:

 a)      Regleaza utilajul de debitare in functie de dimensiunile si natura profilelor ce urmeaza a fi supuse debitarii

b)      Masoara conform fisei de lucru profilele la care lucreaza cu instrumentele de masura si control din dotare

c)      Regleaza fierastraul de debitare a profilelor si debiteaza la lungimile necesare conform indicatiilor primite de la   superiorul direct

d)      Se asigura ca pe perioada serviciului utilajele fixe si mobile din aria sa de activitate sunt in buna stare de functionare

e)      Participa la incarcarea deseurilor de aluminiu

f)       Lucreaza la reprelucrarea produselor sudate daca este necesar

Oferim:

  • Tichete de masa cu valoarea de 35 lei/tichet

  • Contravaloare materiale igienico - sanitare

  • Vouchere de vacanta

  • Plata orelor suplimentare

  • Spor vechime in munca

  • Bonus tura continua

  • Spor de weekend

  • Prima de ziua Femeii

  • Prima de 1 Iunie

  • Bonus de performanta

  • Al 13lea salariu platit in 3 transe

  • Bonus fidelitate

  • Decontarea partiala a transportului in comun pentru angajatii din mediul rural

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 269371110