2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Constanta
  6. Contabilitate - Constanta
Postat Azi la 07:22

YUKA mobili angajeaza CONTABIL

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalRol deschis pentru persoane cu disabilitatiNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

DESPRE NOI:

Suntem un colectiv de 28 de colegi in cadrul companiei YUKA MOBILI din Constanta, pasionati de producerea mobiliei la comanda, pe care o fabricam, livram si montam clientilor nostri timp de 24 de ani. Am reusit sa demonstram ca mobila pe care o furnizam are o calitate peste asteptarile si promisiunile facute.

Obiectivul principal este sa fim competitivi, sa crestem profesional, sa dezvoltam si inovam produse si servicii noi.

In momentul de fata am hotarat sa marim echipa cu un specialist/a in domeniul financiar-contabil cu experienta in domeniu si aceeasi viziune.

Cerinte si calitati la care ne asteptam:

- studii superioare, cursuri de perfectionare, certificari in domeniu

- experienta in domeniul financiar-contabil minim 3 ani

- capacitatea de a lucra si interactiona cu oamenii

- dorinta de dezvoltare personala si profesionala, de a invata si aplica rapid noile cunostinte

- atent/ă la detalii, organizat/ă si ordonat/ă in tot ce face

- cunoştinţe avansate de operare pe calculator, minim pachet Microsoft Office

- cunoastere de a opera in SAGA

- abilitati in introducerea de date, culegere, clasificare si interpretarea informatiilor digitale

Descrierea jobului:

Activitatea se desfasoara intr-un sediu amenajat confortabil si atmosfera de voie buna, in Constanta, Str. Industriala Nr.6, in incinta Logistic Park.

Veniturile salariale sunt pe masura asteptarilor, in baza contractului individual de munca, cu toate asigurarile obligatorii platite la zi.

Concediu de odihna, 21 de zile lucratoare.

Program de lucru de LUNI - VINERI de la 09.00-18.00 sau de la 08.00-17.00 cu pauze ce insumeaza 90 min.

Atributiile principale ale postului:

- gestionarea bazei de date financiar contabila a societatii si datelor primare.

- urmarirea si intocmirea actelor premergatoare contabilitatii primare a societatii, intocmirea notelor de receptie a marfurilor, bonuri de consum, rapoarte de productie, cheltuieli, banca, registru de casa.

- gestionarea bazei de date furnizori si clienti, monitorizarea permanenta a incasarilor, platilor, etc.

Date de contact:

 Site: www.yuka.ro

Email: angajari-yuka.ro

Telefon: 07********87

Adresa pentru interviu: Constanta, bd-ul Tomis, nr 334, parter (zona Boema)

Interval orar de Luni pana Vineri de la 09.00 - 18.00

Te invitam cu drag sa faci parte dintr-o echipa cu experienta, inovatoare si dinamica, in care iti poti manifesta aptitudinile profesionale, obtine satisfactii materiale si spirituale.

CEA MAI IMPORTANTA RESURSA A UNEI COMPANII ESTE ECHIPA

Director General YUKA Mobili

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 268751455