2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Transporturi si servicii auto
  5. Transporturi si servicii auto - Constanta
  6. Transporturi si servicii auto - Constanta
Postat 21 mai 2024

MIWA Logistic angajează șoferi mecanic pentru Amazon Germania

Salariu

2 500 - 2 600 €

Localizare

Constanta

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: GermaniaRecrutare la distanta

Ești un șofer experimentat cu un istoric dovedit de fiabilitate? MIWA Logistic UG caută în prezent un sofer cu cunostinte de mecanica si abilitati de conducere pentru a face parte din echipa noastra.

Cerințe:

Experiență minimă de 2 ani de conducere continuă

Permis de conducere valabil minim 2 ani

Capabilitatea de a conduce vehicule cu o greutate de peste 3.5 tone

Cunoștințe in mecanica auto ( nu este necesar sa fiti specialist)

Responsabilități:

Transportarea în siguranță a coletelor Amazon către locațiile desemnate

Respectarea tuturor legilor de circulație și a regulamentelor de siguranță

Asigurarea livrării la timp și precisă a pachetelor

Menținerea mentenantei la masini și întreținerea vehiculelor de livrare

Beneficii:

Plata competitivă și recompensele (2600€ brut plus 14€ net diurna la minim 8h lucrate +bonus extra bonus pentru mentenanta masinilor)

Posibilitatea de a oferi cazare conta cost

Poziții full-time cu ore stabile

Oportunități pentru avansare în carieră în cadrul MIWA Logistic

Alătură-te unui mediu de echipă suportiv, concentrat pe excelență

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 269888343