2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 1
Postat 30 mai 2024

Account Representative

Salariu

3 500 - 4 800 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Căutăm un coleg/colegă care să se alăture echipei pe poziția de Account Representative. Ne dorim o persoană flexibilă și adaptabilă, cu experiență în taskurile administrative, dar și în managementul relațiilor cu clienții.

Calificări:

  • Studii superioare în Administrarea de afaceri, Finanțe, Management sau domenii conexe;

  • Experiență de peste 3 ani într-un rol de Account Representative;

  • Experiență în gestionarea, verificarea și arhivarea contractelor, documentelor și anexelor;

  • Cunoștințe bune în software-ul de gestionare a bazelor de date, a managementului de documente și Google Workspace;

  • Abilități organizatorice foarte bune, putând să gestioneze în mod eficient taskurile;

  • Atenție la detaliu și abilitatea de a menține informațiile într-un format corect în bazele de date;

  • Abilități de lucru în echipă;

Responsabilități cheie:

  • Menținerea bazelor de date up-to-date cu toate informațiile necesare;

  • Derularea în mod frecvent a verificării corectitudinii datelor, realizând corecții acolo unde este necesar;

  • Oferirea de suport echipei de vânzări și departamentului financiar prin crearea de rapoarte, oferind insight-uri referitoare la trendul pieței;

  • Gestionarea electronică și fizică a documentelor și contractelor; Implementarea unui sistem de arhivare a documentelor sau contractelor pentru a facilita verificarea, precum și modificarea acestora la nevoie;

  • Asigurarea corectitudinii documentelor și verificarea politelor de retenție;

  • Menținerea contactului cu partenerii și clienții noștri (centre sportive partenere și colaboratori din segmentul B2B) prin mailuri și apeluri telefonice;

  • Asigurarea faptului că bazele de date, documentele și contractele sunt realizate și menținute în conformitate cu standardele și procedurile interne;

  • Colaborarea cu echipa de vânzări pentru a furniza datele, documentele și informațiile necesare pentru fiecare client sau partener (centre sportive partenere și colaboratori din segmentul B2B);

  • Asistarea partenerilor și a clienților (centre sportive partenere și colaboratori din segmentul B2B) cu documentele și soluțiilor necesare.

Ce oferim:

  • Mediu prietenos cu multiple oportunități de dezvoltare a carierei;

  • Salariu atractiv și compensații suplimentare anuale, în funcție de performanțele dumneavoastră și de sprijinul acordat echipei;

  • Posibilitatea de a crește într-un cadru profesional;

  • Abonament gratuit la sala de sport cu ESX;

  • Și multe altele.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 270358656