2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Bucuresti
  7. Romana - Sectorul 6
Postat 29 mai 2024

Agent Call Center

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureCUI / CIF: RO28011247

Descriere

Candidatul Ideal

·        Experienta de minimum 1 an pe un post similar;

·        Cunostinte de operare PC (Word, Excel, Power Point, Outlook) – nivel mediu;

·        Engleza –nivel mediu- constituie un avantaj;

·        Orientare catre nevoile pacientilor;

·        Abilitati de comunicare si relationare;

·        Atentie la detalii si orientarea catre rezultate;

·        Abilitati de vanzare;

·        Dorinta de invatare continua;

·        Punctualitate si seriozitate.

Descrierea jobului:

·        Raspunde la apeluri si stabileste programarile pacientilor;

·        Ofera informatii pacientilor;

·        Comunica cu clinicile din retea pentru a clarifica diverse spete si revine cu raspunsuri catre clienti/pacienti, daca este cazul;

·        Pastreaza legatura cu colegii din celelalte departamente.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 266191851