2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Tunari
Postat 17 mai 2024

Angajam Lucrator În Magazin Articole de Pescuit | Tunari, Ilfov

Localizare

Tunari

Angajam lucrator/manipulator marfa (femeie sau barbat) in cadrul magazinului nostru fizic din Tunari, Ilfov!

Responsabilitati la locul de munca:

  • Preluare colete cu marfa adusa in magazin
  • Pregatire colete pentru comenzi
  • Aranjare marfa pe rafturi/Manipulare marfa in cadrul magazinului
  • Comunicare constanta cu restul echipei pentru buna indeplinire a taskurilor zilnice
  • Punctualitate, in ceea ce priveste programul de munca

Ce aptitudini are candidatul ideal:

  • Organizare
  • Comunicare si intelegere
  • Seriozitate

Ce oferim:

  • Salariu fix, avantajos
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa serioasa si pasionata
  • Intelegere
  • Spatiu de munca conform standardelor

Pentru detalii ne puteti contacta la numarul de telefon +40**********70!

Localitate

Tunari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Tunari
ID: 244439009