2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Braila
  6. Romana - Braila
Postat 30 mai 2024

Angajam operator call-centre magazin online

Salariu

2 300 - 3 000 lei

Localizare

Braila

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Angajam persoana dinamica pentru magazin online in functia de operator si consultant vanzari magazin online - lonamad.ro

Responsabilitati principale:

  • Inregistrarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online

  • Inregistrarea AWB-urilor in platforma firmelor de curierat partenere

  • Comunicarea si consilierea clientilor de pe platformele sociale (WhatsApp/Messenger)

  • Introducerea corecta a datelor in sistemele informatice (Excel/Sistem facturare)

  • Preluarea si rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati.

Cerinte:

  • Cunostinte de operare PC, MS Office (Word si Excel);

  • Abilități foarte bune de comunicare și relaționare, atât verbal cât și în scris

  • Capacitatea de a învăța rapid;

  • Atitudine pozitivă, organizare și spirit de echipă.

  • Experiența pe un post similar reprezinta un avantaj.

Beneficii:

  • Loc de munca stabil

  • Companie in continua dezvoltare si posibilitati de avansare in cariera si dezvoltare personala

  • Salariu atractiv + bonus

Mai multe detalii la telefon.

Localitate

Braila,

Braila

Braila
ID: 270362459