2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bacau
  5. Alte locuri de munca - Bacau
Postat 22 mai 2024

Fibromar Angajeaza Sudor Specializat în Polipropilenă și Mase Plastice

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO13100478

Oportunitate de Angajare: Sudor Specializat în Polipropilenă și Mase Plastice

  • Compania noastră, un lider în producția de componente din polipropilenă și mase plastice, caută un sudor dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre din fabrică. Dacă aveți cunoștințe solide în sudură și sunteți pasionat de lucrul cu materiale plastice, aceasta este o oportunitate excelentă pentru dumneavoastră să vă alăturați unei echipe dinamice și inovatoare.

Responsabilități:

  • Realizarea sudurilor de înaltă calitate conform specificațiilor tehnice și a standardelor de siguranță

  • Lucrul cu diverse materiale plastice, în special polipropilenă, pentru a produce componente precise și fiabile

  • Respectarea procedurilor de lucru și a instrucțiunilor de siguranță pentru a asigura un mediu de lucru sigur și eficient

  • Identificarea și remedierea problemelor tehnice în timp util pentru a menține fluxul de producție neîntrerupt

Cerințe:

  • Experiență anterioară în sudură mase plastice este OBLIGATORIU,(preferabil într-un mediu de producție industrială)

  • Cunoștințe solide despre lucrul cu materiale plastice, în special polipropilenă

  • Capacitatea de a citi și de a interpreta desene tehnice și specificații

  • Atitudine proactivă și abilitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă

  • Atent la detalii și preocupat de calitatea lucrului său

  • Certificare în sudură reprezintă un avantaj

Beneficii:

  • Oportunități de avansare în cadrul companiei

  • Training și dezvoltare profesională continuă

Dacă sunteți pregătit să vă alăturați unei echipe de profesioniști dedicați și să vă contribuiți expertiza în sudură și mase plastice, vă invităm să aplicați la această poziție trimițându-ne CV-ul dumneavoastră actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail [Adresa de e-mail pentru aplicare]. Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră în a deveni parte din echipa noastră și vă asigurăm că toate aplicațiile vor fi tratate cu confidențialitate.

Sediul Societatii noastre se afla pe Strada Chimiei nr. 2, Loc Bacau.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 268020066