2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Arges
  6. Personal medical - Pitesti
Postat 29 mai 2024

Optometrist,Optician,Consilier Vânzari, Promoter,Operator Call-center

Salariu

2 000 - 3 000 lei

Localizare

Pitesti

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 24660284

Descriere

Angajăm la punctul de lucru din Argeș Mall:

Optometrist cu experienta

Optician cu experienta

Consilier vânzări

Operator call-center

Promoter (pliante)

Candidatul ideal:

Ne dorim să:

Ne convingi de bunele tale abilități de comunicare, negociere și ascultare activă

Fi o persoana responsabilă, rabdătoare, serioasă îi atentă la detalii

Ai dorința de perfecționare și dezvoltare în domeniul optometriei

Descrierea jobului:

Efectuarea de consultatii optometrice , determinare dioptrii opțional

Recomandarea lentilelor de corectie protectie , in functie de nevoile clienților

Beneficii oferite:

Mediu de lucru placut și elegant.

Stabilitate profesională și siguranță financiara pe termen lung.

Pachet salarial (fix + bonus din vânzări pe masura performanțelor)

Descrierea companiei: Optica medicală în plină dezvoltare, ce dispune de aparatură și tehnică de investigatii moderne, gata să ofere servicii de calitate clienților. Echipă formată din profesioniști, tineri ambițioși și cu viziune.

Vă rugăm, odată cu depunerea CV-ului, să vă exprimați salariul net minim dorit!

Vă mulțumim!Pentru alte informații, vă rugăm contactați-ne între orele 11:00-15:00

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 270011663