2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Chiajna
Postat 12 mai 2024

Sef Coloana Auto

Localizare

Chiajna

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1Recrutare la distantaCUI / CIF: 34793016

Descriere

Descrierea postului

Se ocupa de intretinerea si repararea parcului auto prin oamenii pe care ii are in subordine, introduce in baza de date operatiunile efectuate la masini, KM, starea tehnica a masinii din momentul verificarii, se ocupa de Inspectia Tehnica Periodica a masinilor (ITP) , face programarile catre Registrul Auto Roman, Asigurari, Rovigniete, comandarea pieselor si toate cele necesare pentru buna functionare a parcului auto. Se ocupa de imputernicirea masinilor care ies din tara ( daca este cazul), se ocupa de dosarele de dauna ( daca este cazul), verifica conformitatea facturilor & deviz/ contract si corecteaza daca este cazul, se ocupa de dosarele masinilor, intocmeste necesarele pentru cheltuielile privind parcul auto. Se ocupa de completarea foilor de parcurs, intretine relatia cu colaboratorii pentru repararea si reviziilor a intregii flote de masini.

Se ofera

Salariu atractiv, tichete de masa, prime

Localitate

Chiajna,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Chiajna
ID: 269723700