2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bacau
  6. Ingineri - Bacau
Postat 23 mai 2024

Sef santier- Bacau

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO1556820

Descriere

Candidatul Ideal

Studii superioare tehnice – profil constructii;

Experienta intr-o pozitie similara minim 2 ani in constructii civile si industriale;

Experiență în coordonarea activităților de execuție si gestionarea persoanelor aflate în subordine;

Descrierea jobului:

Coordonarea activitatilor din şantier (organizare, planificare, urmărire execuţie lucrări);

Realizarea lucrărilor conform proiectului și parametrilor economici și de calitate, prevăzuți în normele Interne, standarde, caiete de sarcini, cerințe contractuale sau de fiabilitate, în termenele agreate;

Monitorizarea progresului activitatilor de constructii din santier in mod regulat.

Beneficii:

Pachet salarial conform pregatirii si experientei detinute;

Abonament medical MedLife

Descrierea companiei

Hidroconstructia SA este antreprenor general in constructii care are o experienta consacrata, atat pe proiecte de interes national in domeniul hidroenergetic, cat si pe proiecte de constructii civile, industriale sau infrastructura de mediu. Suntem in plin proces de reorganizare si transformare organizationala si cautam colegi cu care sa facem echipa performanta in implementarea noilor directii strategice.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 270351824