2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Chitila
Postat 28 mai 2024

Sofer distributie Bucuresti

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Chitila

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1

Esti din Bucuresti si iti doresti sa lucrezi sofer in domeniul farmaceutic?

Cerințe:

  • Experienta de cel putin un 1 an in distribuitie si in conducerea autoutilitarelor de 3,5 tone;

  • Studii medii;

  • Punctual, responsabil si organizat;

  • Disponibilitate pentru deplasari.

Responsabilitati:

  • Distribuie produsele farmaceutice la punctele de lucru conform traseelor stabilite;

  • Se asigură de livrarea produselor farmaceutice în cele mai bune conditii si conform graficului de livrare;

  • Verifica buna functionare a autovehicului, a sistemului frigorific si functionalitatea sistemului de monitorizare a temperaturii.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv (salariu fix, tichete de masă, bonus trimestrial de performanta);

  • Tichete de masa si prime cu ocazia sarbatorilor;

  • Asigurare de sanatate privata;

  • Card reducere Farmaciile Dona.

Descrierea companiei

DONA. Cargo SRL este o companie de transport specializata pentru transportul produselor farmaceutice, societate comerciala cu capital 100% românesc, având o arie de acoperire națională.DONA. Cargo SRL face parte din grupul de firme DONA, alături de DONA Marketing Grup SRL, DONA. Logistica SA si Sanvero Healthcare SRL, beneficiind deplin de expertiza de top în distribuţie farmaceutică existentă în cadrul grupului.Vizând permanent îmbunătățirea proceselor si eficientizarea livrarilor la punctele de lucru ale Clientilor, portofoliul de servicii acoperă si se incadreaza in cerintele Ghidului de buna practica in distibutia de medicamente.DONA. Cargo SRL susține si dezvoltă parteneriate bazate pe profesionalism, transparență și încredere cu Clientii si partenerii săi, în deplin acord cu propriile sale valori.

Localitate

Chitila,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Chitila
ID: 221909000