2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Neamt
  6. Operatori productie, confectioneri - Piatra Neamt
Postat 16 mai 2024

Tehnician Productie Publicitara

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Piatra Neamt

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 8442229

Descriere

Firma de productie publicitara

Experienta anterioara de min 2 ani

Abilitati tehnice bune

Seriozitate Permis conducere cat B (reprezinta un plus)

Responsabilitati:

Executarea diverselor operatiuni de productie publicitara:

  • inscriptionari cu autocolant confectii prelate camion / copertine
  • confectii casete / firme luminoase /rutare bond
  • instalare componente electrice , banda led , module led
  • diferite confectii plexiglas si forex confectii panouri publicitare (debitare, sudura, rutare bond etc.)
  • montaj reclame (casete, panouri, copertine si prelate etc.)
  • Este obligatorie stapanirea a minim 3 operatiuni din cele enumerate.

Beneficii:

- Contract de munca

- Loc de munca stabil - avem o vechime de 15 ani

- Ore suplimentare platite

- Bonusuri si prime

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 237772196