Adauga anunt nou
Postat Azi la 06:21

Angajam pickeri in hypermarket

Salariu

2 400 - 2 600 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Descrierea postului:

Activitatea consta in:

•Colectarea produselor din raioane si pregatirea acestora pentru livrare (98% din produse nu depasesc 1-3kg)

 •Pregatirea si impachetarea cu atentie a produselor.

•Colaborarea cu livratorul sau clientul final pe tot parcursul procesului de colectare.

Ce cautam?

•Organizare.

•Serioazitate.

•promptitudine

•Spirit de echipa.

•Stare de sanatate buna.

 Ce oferim?

•Plata la ora

•Mediu de lucru placut.

•Seriozitatea.

•Posibilitatea de a evolua.

Cum aplici? Trimite-ne un mesaj prin care sa te descrii un CV atasat in sectiunea de mesaje;

Ne poti contacta la numarul de telefon 0️⃣7️⃣8️⃣7️⃣6️⃣4️⃣6️⃣3️⃣7️⃣6️⃣

Te asteptam la noi in echipa!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 275561336