Adauga anunt nou
Postat 11 septembrie 2024

Cabinet stomatologic angajeaza asistenta medicala

Localizare

Sighisoara

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Cabinetul stomatologic DentalPro situat în centrul orașului Sighișoara angajează asistentă medicală.

Descrierea jobului:

·      asistă medicul stomatolog (chirurgie, ortodonție, endodonție, protetică, etc.)

·      asigură pregătirea materialelor necesare

·      curățare / sterilizare instrumentar medical și cabinet

·      asigură dezinfecția după fiecare pacient

·      dorim seriozitate și profesionalism

Cerințe:

·       experiența constituie un avantaj, dar nu este obligatorie

·      persoana bine organizata

·      bune abilitați de comunicare și relaționare.

Beneficii:

  • salariu motivant

  • program 8 ore ( luni - vineri )

  • loc de munca stabil

Angajarea se face pe baza de cv și în urma interviului.

Pentru mai multe detalii vă rog să sunați.

Localitate

Sighisoara,

Mures

Mures, Sighisoara
ID: 275095620