2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Teleorman
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Buzescu
Postat 10 iunie 2024

Consilier vanzari piese de schimb auto si agricole

Salariu

3 000 - 4 500 lei

Localizare

Buzescu

Descriere

Candidatul Ideal

Persoana organizata, atenta la detalii

Lucreaza bine in echipa

Constituie avantaj sa mai fi lucrat in depozit de distributie/magazin piese auto sau relatii de vanzari tip call center

Cunostinte PC - MS Office (Word, Excel, Outlook) - nivel mediu

Descrierea jobului

- Prelucreaza comenzi de la clienti si da relatii prin telefon clientilor

- Participa la receptia marfurilor

- Verifica stocurile de marfa

Descrierea companiei

Comert cu ridicata al pieselor si accesoriilor auto, agricole si industriale. Comercializarea cu ridicata prin intermediul revanzatorilor al pieselor de schimb pentru masini agricole, tractoare si combine romanesti si de import. Piese de calitate la pret de producator.

Localitate

Buzescu,

Teleorman

Teleorman, Buzescu
ID: 271329043