Adauga anunt nou
Postat Azi la 11:46

Inginer tehnician proiectant rețele și infrastructuri

Localizare

Iasi

Full time

Program de munca: Program normal

Artehnis Instal Design este o firmă de top în domeniul construcțiilor, dedicată livrării de proiecte de înaltă calitate și inovatoare. Suntem în căutarea unui Inginer tehnician proiectant talentat să se alăture echipei noastre pentru a contribui la dezvoltarea și succesul proiectelor noastre.

Responsabilități:

·         Crearea și actualizarea planurilor tehnice pentru proiectele de construcții.

·         Realizarea desenelor tehnice și a documentației necesare utilizând software specializat (ex: AutoCAD, Revit).

·         Colaborarea cu inginerii și arhitecții pentru a asigura conformitatea cu specificațiile și standardele de calitate.

·         Verificarea și corectarea erorilor în planuri și documentație.

·         Participarea la întâlniri de proiect pentru a oferi suport tehnic și a coordona modificările necesare.

·         Monitorizarea implementării proiectelor de infrastructură și asigurarea respectării standardelor de calitate și reglementărilor în vigoare.

Cerințe:

·         Diplomă de tehnician în construcții sau în domeniu similar constituie avantaj

·         Experiență anterioară în proiectare tehnică în domeniul construcțiilor constituie avantaj

·         Cunoștințe avansate de software de proiectare (AutoCAD, Revit, etc.).

·         Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă.

·         Capacitatea de a lucra cu precizie și de a respecta termenele limită.

·         Atenție la detalii și abilități organizatorice excelente

·         Cunoștințe de reglementări și standarde aplicabile în domeniu constituie avantaj

Oferim:

·         Salariu competitiv și pachet de beneficii.

·         Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

·         Mediu de lucru dinamic și profesionist.

·         Participare la proiecte interesante și inovatoare.

 Cum să aplici:

Dacă ești interesat(ă) de această oportunitate și îți dorești să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul pe adresa noastra de email. În subiectul emailului, te rugăm să menționezi „Aplicație Tehnician Proiectant rețele și infrastructuri”

Pentru întrebări suplimentare, ne poți contacta la adresa noastra de email sau pe site-ul nostru artehnis.ro/cariere-artehnis/

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să explorăm împreună cum poți contribui la succesul echipei noastre!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 274262592