Navighează la conținutul principal
Adauga anunt nou
Postat Azi la 10:06

Reprezentant vânzări în domeniul construcțiilor.

Salariu

1 500 - 2 500 €

Localizare

Brasov

Compania e-r-s este o companie înființată în 2009 în Germania, având o dezvoltare dinamică, precum și sucursale în mai multe țări europene.

Compania este specializată în soluții refractare, cum ar fi izolația și uscarea.

Firma e-r-s GmbH construiește cazane și cuptoare industriale, instalații de incinerare a deșeurilor, instalații pentru industria chimică și petrochimică precum și instalații pentru topirea și turnarea metalelor neferoase.

Elling Refractory Solutions SRL, subsidiară a e-r-s GmbH, cu sediul în Brasov, este în căutarea unui coleg motivat pentru funcția de Reprezentant vânzări în domeniul construcțiilor.

Responsabilități și sarcini:

- Identificarea și achiziția de noi clienți sau de proiecte atractive

- Promovarea gamei noastre de materiale de construcții atât către clienții existenți, cât și la cei potențiali

- Participarea la evenimente de promovare și la târguri specializate în domeniul construcțiilor

Așteptările noastre:

- Experiență în domeniul construcțiilor industriale

- Flexibilitate și disponibilitate pentru deplasări interne

- Cunoașterea de limbi străine, în special limba germana, reprezintă un avantaj

- Permis de conducere, categoria B (obligatoriu)

Oferim:

- Salariu atractiv

- Contract de angajare cu toate beneficiile aferente

- Cazare și transport asigurat

- Mediu de lucru profesionist și plăcut

Alte detalii suplimentare vor fi oferite la prima întâlnire/discuție.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 275761231